Licensed to EPI Sports, Inc - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/22/2012 07:42 PM
                      Edison vs. Newport Harbor Dual Meet                      
                                   Edison HS                                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 4x100 Meter Relay Frosh/Soph
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Edison                                                52.34    5   
  2 Npt Harbor                                            55.27  
 
Event 2  Boys 4x100 Meter Relay Frosh/Soph
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Edison                                                46.05    5   
  2 Npt Harbor                                            46.90  
 
Event 3  Girls 4x100 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Npt Harbor                                            54.27    5   
  2 Edison                                                55.00  
 
Event 4  Boys 4x100 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Edison                                                47.90    5   
 
Event 5  Girls 4x100 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Edison                                                49.96    5   
  2 Npt Harbor                                            53.05  
 
Event 6  Boys 4x100 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Edison                                                44.01    5   
  2 Npt Harbor                                            44.30  
 
Event 7  Girls 1600 Meter Run Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Julia Sienski              9 Edison                 5:36.63    5   
  2 Katelyn Mead              10 Npt Harbor             5:37.27    3   
  3 Alexa Yatauro             10 Edison                 5:43.09    1   
  4 Cassy Borton              10 Edison                 5:44.94  
  5 Erin Barth                 9 Npt Harbor             5:46.25  
  6 Sarah Zylstra             10 Edison                 5:49.23  
  7 Alexandra Dymek           10 Npt Harbor             5:59.46  
  8 Haley Wyatt                9 Edison                 6:10.72  
 
Event 8  Boys 1600 Meter Run Frosh/Soph (Timing Malfunction)
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Christopher Yin           10 Edison                 1st    5   
  2 Peter Yin                 10 Edison                 2nd    3   
  3 Jack Seward               10 Edison                 3rd    1   
  4 Jack Keating              10 Edison                 4th  
  5 Dakota Gamble             10 Edison                 5th  
  6 Blake Bonnet               9 Edison                 6th  
  7 Christian Garcia           9 Npt Harbor             7th  
  8 Chris Hastings             9 Edison                 8th  
  9 Scott Hetrick             10 Edison                 9th  
 10 Jack Launder              10 Npt Harbor             10th  
 11 Trevor Austin             10 Edison                 1th  
 12 Brendan Allen             10 Edison                 12th  
 13 Trey Crossley              9 Npt Harbor             13th  
 14 Jameson Thies              9 Edison                 14th  
 15 Nick Allen                10 Npt Harbor             15th  
 
Event 9  Girls 1600 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Alix Queneville           12 Edison                 5:30.86    5   
  2 Alayna Kos                11 Edison                 5:46.61    3   
  3 Makena Owen               12 Npt Harbor             5:48.72    1   
  4 Maggie Goodson            11 Npt Harbor             5:52.89  
  5 Katie Badger              10 Edison                 6:16.10  
  6 Brandee Kimball            9 Edison                 6:21.02  
  7 Grace Ritchey             11 Edison                 6:21.78  
  8 Miranda Ageson             9 Edison                 6:40.95  
  9 Erin Hansen               10 Edison                 6:51.74  
 10 Riley Urso                10 Edison                 7:03.16  
 11 Melisa Martin             10 Edison                 7:12.16  
 
Event 10  Boys 1600 Meter Run Junior Varsity (Timing Malfunction)
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Connor Culhane            12 Edison                 1st    5   
  2 Brandon Hastings          12 Edison                 2nd    3   
  3 Fernando Garcia           11 Npt Harbor             3rd    1   
  4 Brandon Gerosa            12 Edison                 4th  
  5 Shawn Wakatake            11 Edison                 5th  
 
Event 11  Girls 1600 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lauren Grego              12 Edison                 5:06.41    5   
  2 Paige Tennison            11 Npt Harbor             5:09.61    3   
  3 Haley Seward              11 Edison                 5:18.66    1   
  4 Gabrielle Yatauro         10 Edison                 5:23.11  
  5 Macquenzie Queneville      9 Edison                 5:33.71  
  6 Leah VanDyke              10 Npt Harbor             5:36.90  
 
Event 12  Boys 1600 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jeff Thies                11 Edison                 4:27.14    5   
  2 Jake Barber               12 Npt Harbor             4:28.32    3   
  3 Cooper Kossick             9 Edison                 4:31.86    1   
  4 Daniel Litty              12 Edison                 4:36.94  
  5 Nathan Ritter             11 Edison                 4:38.30  
 
Event 13  Girls 100 Meter Hurdles Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Grace Chen                10 Edison                   18.75   1.1   5   
  2 Kristin Snapper            9 Edison                   19.26   1.1   3   
  3 Rachel Rudolph             9 Edison                   19.81   1.1   1   
  4 Katie Kompara             10 Edison                   19.86   1.1 
 
Event 14  Girls 100 Meter Hurdles Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Yasmine Kalhor            11 Edison                   20.63   1.8   5   
  2 Gaby Ramirez               9 Edison                   21.66   1.8   3   
 
Event 15  Girls 100 Meter Hurdles Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Anna Lindsey              11 Edison                   16.84   1.4   5   
  2 Kelsea Arenado            11 Edison                   17.00   1.4   3   
  3 Natalie Ward               9 Npt Harbor               17.02   1.4   1   
  4 Haley Bond                10 Edison                   17.12   1.4 
  5 Michaella Schaeffer       11 Edison                   20.70   1.4 
 
Event 16  Boys 110 Meter Hurdles Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Kyle Moore                10 Edison                   20.28   0.3   5   
  2 Christian Heffelman       10 Edison                   20.83   0.3   3   
  3 Jean-Baptiste Faure       10 Edison                   27.94   0.3   1   
 
Event 17  Boys 110 Meter Hurdles Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Devon Brady               11 Edison                   19.79   2.8   5   
  2 Aaron Aspiz               10 Edison                   21.04   2.8   3   
 
Event 18  Boys 110 Meter Hurdles Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Mark Christian            12 Edison                   17.08   1.4   5   
  2 Tyler Vasquez             10 Edison                   19.16   1.4   3   
 
Event 19  Girls 400 Meter Dash Frosh/Soph
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Taylor Haddon              9 Edison                   64.68   1   5   
  2 Delaney Zakour             9 Edison                   66.57   1   3   
  3 Savannah Fausto           10 Npt Harbor               67.30   1   1   
  4 Jade Vulgamott             9 Edison                   67.41   1 
  5 Felice Baker               9 Edison                   68.90   1 
  6 Emily Pavlik               9 Edison                   70.62   2 
  7 Joanna Sanchez             9 Npt Harbor               73.44   1 
  8 Maria Carranza            10 Npt Harbor               73.67   1 
 
Event 20  Boys 400 Meter Dash Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Grayson Hall              10 Edison                   54.88    5   
  2 Tice Bell                 10 Npt Harbor               55.13    3   
  3 Marcell DeBarros          10 Npt Harbor               56.26    1   
  4 Keith McCord               9 Edison                   57.76  
  5 Harrison Stern            10 Edison                   59.09  
  6 Matthew McKenzie          10 Edison                   61.45  
 
Event 21  Girls 400 Meter Dash Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hannah Mumm               11 Npt Harbor               67.28    5   
  2 Allison Molstad           11 Npt Harbor               67.41    3   
  3 Casandra Wood             10 Edison                   68.98    1   
  4 Ashley Harris             11 Npt Harbor               70.20  
  5 McKenna Rusas             10 Edison                   73.57  
 
Event 22  Boys 400 Meter Dash Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brian Morales             11 Npt Harbor               60.33    5   
  2 Michael Gan               10 Npt Harbor               66.53    3   
 
Event 23  Girls 400 Meter Dash Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lauren Deats              12 Edison                   62.03    5   
  2 Sarah Wood                12 Edison                   63.77    3   
  3 Alyssa Randall             9 Npt Harbor               64.37    1   
  4 Samantha Apodaca           9 Edison                   64.57  
 
Event 24  Boys 400 Meter Dash Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kyle Vanleer              10 Edison                   52.30    5   
  2 Drake Alvarez-Cates       12 Edison                   53.08    3   
  3 Raul Padilla              12 Npt Harbor               53.16    1   
  4 Chase Lough               12 Edison                   54.58  
  5 Cameron Cuevas            12 Npt Harbor               56.16  
  6 Rory Fleming              10 Npt Harbor               56.32  
 
Event 25  Girls 100 Meter Dash Frosh/Soph
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Kim Spell                  9 Edison                   13.63   1.1  1   5   
  2 Brooke White              10 Edison                   13.64   1.1  1   3   
  3 Nicole Apodaca             9 Edison                   14.01   1.1  1   1   
  4 Samantha DeSilva           9 Edison                   14.06   1.1  1 
  5 Rose Deliz                10 Npt Harbor               14.20   1.1  1 
  6 Kierstyn Yardley           9 Npt Harbor               14.21   1.1  1 
  7 Janelle Maxwell           10 Edison                   14.23   2.4  2 
  8 Jenna Serrna              10 Edison                   14.35   2.4  2 
  9 Kari Robert                9 Edison                   14.52   2.4  2 
 10 Jessica Prather           10 Npt Harbor               14.54   1.1  1 
 11 Morgan Stoaks              9 Npt Harbor               15.03   2.4  2 
 12 Mackensy Tafolla          10 Edison                   15.14   1.1  1 
 13 Ally Sandozequi            9 Edison                   15.30   2.4  2 
 14 Alina Delosmonteros        9 Edison                   15.35   2.4  2 
 15 Jessica Stiffler          10 Edison                   15.55   2.4  2 
 
Event 26  Boys 100 Meter Dash Frosh/Soph
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Jake Marino               10 Edison                   11.97   1.0  1   5   
  2 Noah Eley                  9 Edison                   12.01   1.0  1   3   
  3 Diego Velez               10 Edison                   12.06   1.0  1   1   
  4 Chance Siemonsma           9 Npt Harbor               12.07   1.0  1 
  5 Kiante Goudeau            10 Edison                   12.08  -0.5  2 
  6 Riley Gaddis               9 Npt Harbor               12.12   1.0  1 
  7 Andrew Oeung               9 Edison                   12.16   1.0  1 
  8 Cory Stowell              10 Npt Harbor               12.23   1.0  1 
  9 Chris Scrivner            10 Edison                   12.48   1.0  1 
 10 Grayson Hall              10 Edison                   12.57  -0.5  2 
 11 Harrison Stern            10 Edison                   12.62  -0.5  2 
 12 Joseph McEntee             9 Edison                   12.71   1.0  1 
 13 Garrett Mullins            9 Edison                   13.19  -0.5  2 
 14 Maxwell Ely                9 Edison                   13.24  -0.5  2 
 15 Chris Villareal            9 Edison                   13.34   1.7  3 
 16 Vince Wetmore              9 Edison                   13.35  -0.5  2 
 17 Alex Petrosino             9 Edison                   13.84   1.7  3 
 18 Matthew McKenzie          10 Edison                   14.10  -0.5  2 
 19 Victor Espinoza           10 Edison                   14.27   1.7  3 
 20 Drillon Nadasin           10 Edison                   15.19   1.7  3 
 21 Christian Andrade          9 Edison                   15.91   1.7  3 
 
Event 27  Girls 100 Meter Dash Junior Varsity
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Courtney Buck             11 Npt Harbor               13.77   1.6  1   5   
  2 Brenda Perez              12 Npt Harbor               13.91   1.6  1   3   
  3 Taylor Harrison           11 Npt Harbor               14.34   1.6  1   1   
  4 Nicole Fitzsimons         11 Npt Harbor               14.36   1.6  1 
  5 McKenna Rusas             10 Edison                   14.49   1.6  1 
  6 Maya McGinnis             10 Edison                   14.60   1.6  1 
  7 Beatriz Adanza            10 Edison                   14.61   1.6  1 
  8 Selena Schroder           11 Npt Harbor               14.89   1.7  2 
  9 Devon Oddy                11 Edison                   15.15   1.6  1 
 10 Denice Segovia            11 Edison                   15.79   1.6  1 
 11 Madison Weizoerick        11 Edison                   16.36   1.7  2 
 
Event 28  Boys 100 Meter Dash Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Nick Marnocha             11 Edison                   12.12   2.5   5   
  2 Hunter Slovak             11 Edison                   12.22   2.5   3   
  3 Malik Sinclair            11 Edison                   12.25   2.5   1   
  4 Nick Heston               10 Npt Harbor               12.38   2.5 
  5 Donald Rice               11 Edison                   12.54   2.5 
 
Event 29  Girls 100 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Ashley Ramey              12 Edison                   12.77   0.7   5   
  2 Natalie Flores            10 Edison                   13.09   0.7   3   
  3 Hope Bender                9 Npt Harbor               13.35   0.7   1   
  4 Chloe Roy                 10 Edison                   13.74   0.7 
 
Event 30  Boys 100 Meter Dash Varsity
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Titus Hasson              12 Npt Harbor               11.20   1.3  1   5   
  2 Troy Baljeu               12 Edison                   11.48   1.3  1   3   
  3 Jeremy Maxwell            10 Edison                   11.50   1.3  1   1   
  4 Elijah Herrera            11 Edison                   11.77   1.3  1 
  5 Landon Gyulay             11 Npt Harbor               12.01   1.3  1 
  6 Tala Teaupa               11 Npt Harbor               12.03   1.3  1 
  7 Kohl Laren                11 Edison                   12.07   1.3  1 
  8 Aaron Vargas              11 Edison                   12.52   2.2  2 
 
Event 31  Girls 800 Meter Run Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Katelyn Mead              10 Npt Harbor             2:35.28    5   
  2 Julia Sienski              9 Edison                 2:35.76    3   
  3 Erin Barth                 9 Npt Harbor             2:36.49    1   
  4 Berkley Van Oostendorp    10 Npt Harbor             2:39.56  
  5 Alexandra Dymek           10 Npt Harbor             2:45.24  
  6 Leah Castillo              9 Npt Harbor             2:46.03  
  7 Sarah Zylstra             10 Edison                 2:47.73  
  8 Haley Burg                 9 Npt Harbor             2:50.15  
  9 Melissa Camano             9 Npt Harbor             2:50.23  
 10 Leticia Gomez             10 Npt Harbor             2:52.01  
 11 Jessica Leas               9 Edison                 2:52.21  
 12 Jocelyn Rodriguez         10 Npt Harbor             2:52.30  
 13 Sofia Bercaw               9 Npt Harbor             2:52.54  
 14 Kayla Miltimore           10 Npt Harbor             2:54.49  
 15 Frida Martinez            10 Npt Harbor             2:56.29  
 16 Kirsten Granados           9 Npt Harbor             3:01.48  
 17 Taylor Matthews            9 Npt Harbor             3:06.42  
 
Event 32  Boys 800 Meter Run Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Christian Garcia           9 Npt Harbor             2:16.83    5   
  2 Dakota Gamble             10 Edison                 2:19.48    3   
  3 Blake Bonnet               9 Edison                 2:27.74    1   
  4 Brendan Allen             10 Edison                 2:35.60  
  5 Jameson Thies              9 Edison                 2:40.56  
 
Event 33  Girls 800 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Starla Gordon             12 Edison                 2:32.94    5   
  2 Annie Weiss               11 Edison                 2:39.16    3   
  3 Alix Queneville           12 Edison                 2:40.48    1   
  4 Makena Owen               12 Npt Harbor             2:44.24  
  5 Alayna Kos                11 Edison                 2:45.64  
  6 Maggie Goodson            11 Npt Harbor             2:46.86  
  7 Grace Ritchey             11 Edison                 2:49.48  
  8 Alyssa Mayorga            11 Edison                 2:49.49  
  9 Paige Keys                11 Npt Harbor             2:51.10  
 10 Ashley Harris             11 Npt Harbor             2:55.18  
 11 Yasmine Higbee            11 Npt Harbor             3:01.36  
 12 Kate Vorona               10 Npt Harbor             3:02.04  
 13 Alexa Luckow               9 Npt Harbor             3:03.64  
 14 Valerie Garcia            11 Npt Harbor             3:04.10  
 15 Maria Gomez                9 Npt Harbor             3:14.57  
 16 Kaili Brande              12 Npt Harbor             3:16.00  
 17 Elena Robertson           12 Npt Harbor             3:21.49  
 18 Sulema Flores             10 Npt Harbor             3:48.06  
 
Event 34  Boys 800 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Connor Culhane            12 Edison                 2:19.47    5   
  2 Brian Morales             11 Npt Harbor             2:22.92    3   
  3 Brandon Hastings          12 Edison                 2:24.22    1   
  4 Fernando Garcia           11 Npt Harbor             2:27.31  
  5 Brandon Gerosa            12 Edison                 2:33.41  
  6 Shawn Wakatake            11 Edison                 2:49.78  
 
Event 35  Girls 800 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lauren Grego              12 Edison                 2:22.05    5   
  2 Paige Tennison            11 Npt Harbor             2:28.42    3   
  3 Shannon Wolf              11 Edison                 2:31.61    1   
  4 Macquenzie Queneville      9 Edison                 2:32.60  
  5 Lauren Clemence           12 Npt Harbor             2:35.19  
 
Event 36  Boys 800 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Cooper Kossick             9 Edison                 2:04.75    5   
  2 Daniel Litty              12 Edison                 2:05.92    3   
  3 Jason Moreno              12 Npt Harbor             2:06.48    1   
  4 Jake Barber               12 Npt Harbor             2:08.05  
  5 David Vorona              12 Npt Harbor             2:14.17  
 
Event 37  Girls 300 Meter Hurdles Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Katie Kompara             10 Edison                   52.49    5   
  2 Grace Chen                10 Edison                   52.80    3   
  3 Kristin Snapper            9 Edison                   54.06    1   
  4 Rachel Rudolph             9 Edison                   57.70  
  5 Kassidy McCullough         9 Npt Harbor               58.48  
  6 Chloe Kuhen               10 Npt Harbor               59.10  
  7 Morgan Stoaks              9 Npt Harbor               63.82  
 
Event 38  Girls 300 Meter Hurdles Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gaby Ramirez               9 Edison                   57.38    5   
  2 Yasmine Kalhor            11 Edison                   59.71    3   
  3 sara Button               10 Npt Harbor               62.04    1   
  4 Michelle Avila            11 Npt Harbor               62.95  
  5 Chloe Greeley             11 Npt Harbor               66.09  
 
Event 39  Girls 300 Meter Hurdles Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Natalie Ward               9 Npt Harbor               48.27    5   
  2 Anna Lindsey              11 Edison                   49.53    3   
  3 Haley Bond                10 Edison                   49.76    1   
  4 Kelsea Arenado            11 Edison                   50.89  
  5 Sarah Wood                12 Edison                   52.14  
 
Event 40  Boys 300 Meter Hurdles Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Christian Heffelman       10 Edison                   49.31    5   
  2 Kyle Moore                10 Edison                   50.57    3   
  3 Jean-Baptiste Faure       10 Edison                   56.21    1   
 
Event 41  Boys 300 Meter Hurdles Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Devon Brady               11 Edison                   48.94    5   
  2 Aaron Aspiz               10 Edison                   52.71    3   
 
Event 42  Boys 300 Meter Hurdles Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Martn Wysoki              10 Edison                   45.18    5   
  2 Tyler Vasquez             10 Edison                   45.79    3   
  3 Mark Christian            12 Edison                   46.32    1   
  4 Josh Eakin                11 Npt Harbor               49.14  
 
Event 43  Girls 200 Meter Dash Frosh/Soph
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Kim Spell                  9 Edison                   29.00   1.1  1   5   
  2 Nicole Apodaca             9 Edison                   29.04   1.8  2 
  3 Brooke White              10 Edison                   29.08   1.1  1   3   
  4 Emily Pavlik               9 Edison                   29.93   1.8  2 
  5 Jessica Prather           10 Npt Harbor               30.03   1.1  1   1   
  6 Kierstyn Yardley           9 Npt Harbor               30.59   1.1  1 
  7 Janelle Maxwell           10 Edison                   30.65   1.1  1 
  8 Taylor Haddon              9 Edison                   30.67   1.8  2 
  9 Debora Suarez              9 Npt Harbor               30.78   1.1  1 
 10 Jade Vulgamott             9 Edison                   30.81   1.8  2 
 11 Felice Baker               9 Edison                   30.98   1.8  2 
 12 Rose Deliz                10 Npt Harbor               30.99   1.1  1 
 13 Rachel Bradley             9 Edison                   31.09   1.8  2 
 14 Bailey Madison             9 Edison                   31.13   1.1  1 
 15 Gabrielle Shelley          9 Npt Harbor               31.73   1.8  2 
 16 Kari Robert                9 Edison                   31.75   1.8  2 
 17 Hannah Subaitis           10 Edison                   32.13   0.7  3 
 18 Ally Sandozequi            9 Edison                   32.43   0.7  3 
 19 Jessica Stiffler          10 Edison                   32.79   1.1  1 
 
Event 44  Boys 200 Meter Dash Frosh/Soph
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Noah Eley                  9 Edison                   24.82   0.4  1   5   
  2 Jake Marino               10 Edison                   24.91   0.4  1   3   
  3 Cory Stowell              10 Npt Harbor               24.97   0.4  1   1   
  4 Diego Velez               10 Edison                   25.13   0.4  1 
  5 Andrew Oeung               9 Edison                   25.76   0.4  1 
  6 Chris Scrivner            10 Edison                   25.89   0.4  1 
  7 Kiante Goudeau            10 Edison                   26.14   0.9  2 
  8 Harrison Stern            10 Edison                   26.32   0.4  1 
  9 Garrett Mullins            9 Edison                   26.81   0.9  2 
 10 Marcell DeBarros          10 Npt Harbor               27.05   0.4  1 
 11 Maxwell Ely                9 Edison                   27.24   0.9  2 
 12 Alex Petrosino             9 Edison                   29.47   1.3  3 
 13 Chris Villareal            9 Edison                   29.75   1.3  3 
 14 Victor Espinoza           10 Edison                   29.99   1.3  3 
 15 Drillon Nadasin           10 Edison                   32.80   1.3  3 
 16 Christian Andrade          9 Edison                   33.77   1.3  3 
 
Event 45  Girls 200 Meter Dash Junior Varsity
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Erika Faria               11 Edison                   28.92   0.7  1   5   
  2 Brenda Perez              12 Npt Harbor               29.89   0.7  1   3   
  3 Maya McGinnis             10 Edison                   30.12   0.7  1   1   
  4 Taylor Harrison           11 Npt Harbor               30.22   0.7  1 
  5 Marleni Cambron           10 Npt Harbor               30.96   0.7  2 
  6 Beatriz Adanza            10 Edison                   31.01   0.7  2 
  7 Casandra Wood             10 Edison                   31.43   0.7  1 
  8 Maddy Daily               11 Edison                   31.81   0.7  2 
  9 Devon Oddy                11 Edison                   32.17   0.7  2 
 10 Lexi McCabe               12 Npt Harbor               32.49   0.7  2 
 11 Selena Schroder           11 Npt Harbor               32.51   0.7  1 
 12 Denice Segovia            11 Edison                   32.97   0.7  2 
 13 sara Button               10 Npt Harbor               33.06   0.7  2 
 14 Nicole Blumer             12 Edison                   33.67   0.7  2 
 15 Aimee Camberos            12 Npt Harbor               33.83   0.7  2 
 
Event 46  Boys 200 Meter Dash Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Hunter Slovak             11 Edison                   25.62   0.1   5   
  2 Nick Heston               10 Npt Harbor               26.42   0.1   3   
  3 Donald Rice               11 Edison                   26.53   0.1   1   
  4 Trent Johnson              9 Npt Harbor               32.19   0.1 
 
Event 47  Girls 200 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Lauren Deats              12 Edison                   27.31   0.8   5   
  2 Natalie Flores            10 Edison                   28.06   0.8   3   
  3 Hope Bender                9 Npt Harbor               28.30   0.8   1   
 
Event 48  Boys 200 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Drake Alvarez-Cates       12 Edison                   22.93  -0.3   5   
  2 Titus Hasson              12 Npt Harbor               22.95  -0.3   3   
  3 Jeremy Maxwell            10 Edison                   23.77  -0.3   1   
  4 Kyle Vanleer              10 Edison                   24.01  -0.3 
  5 Troy Baljeu               12 Edison                   24.03  -0.3 
  6 Dane Palanjian            11 Npt Harbor               24.78  -0.3 
  7 Adam Yeomans              12 Npt Harbor               25.29  -0.3 
  8 Elijah Herrera            11 Edison                   25.38  -0.3 
 
Event 50  Boys 3200 Meter Run Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Eamon Smythe              10 Edison                10:24.37    5   
  2 Alexander Lewis           10 Edison                11:20.40    3   
  3 Eric Dilbeck              10 Edison                11:49.18    1   
  4 Connor Venanzi             9 Edison                12:06.37  
  5 Trey Crossley              9 Npt Harbor            12:09.51  
 
Event 52  Boys 3200 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Eric Meyer                12 Edison                10:50.86    5   
  2 Hunter Hobson             11 Edison                10:54.47    3   
  3 Cory Schiltz              11 Edison                10:58.41    1   
  4 Parker Olson              11 Edison                11:20.59  
 
Event 53  Girls 3200 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gabrielle Yatauro         10 Edison                11:59.89    5   
  2 Janie Weiss               11 Edison                12:09.27    3   
  3 Leah VanDyke              10 Npt Harbor            12:30.32    1   
 
Event 54  Boys 3200 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Nathan Ritter             11 Edison                10:14.03    5   
  2 Jeff Thies                11 Edison                10:15.71    3   
 
Event 55  Girls 4x400 Meter Relay Frosh/Soph
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Edison                                              4:31.84    5   
 
Event 57  Girls 4x400 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Edison                                              4:32.13    5   
  2 Npt Harbor                                          4:38.67  
 
Event 59  Girls 4x400 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Edison                                              4:19.80    5   
 
Event 61  Girls Pole Vault Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jenna Serrna              10 Edison                 8-00.00    5   
  2 Mackensy Tafolla          10 Edison                 7-06.00    3   
  3 Hannah Subaitis           10 Edison                 7-06.00    1   
  4 Kim Spell                  9 Edison                 7-06.00  
  5 Kira Wandrocke             9 Npt Harbor             6-00.00  
 
Event 62  Girls Pole Vault Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Alyse Russell             11 Edison                 7-00.00    5   
  2 Puerner Phoebe            11 Edison                 6-00.00    3   
  3 Antonopoulos Kylie         9 Edison                 5-00.00    1   
 -- Kelly O'Leary              9 Npt Harbor                  NH  
 
Event 63  Boys Pole Vault Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Nick Elliott               9 Npt Harbor            11-00.00    5   
  2 Alex Buyan                10 Edison                10-06.00    3   
  3 Jack Cool                 10 Edison                10-06.00    1   
  4 Miles Vinikow             10 Npt Harbor            10-00.00  
  5 Mark Reza                  9 Edison                 8-06.00  
  6 Charlie Crook              9 Npt Harbor             8-00.00  
  7 Briggs Yahn                9 Npt Harbor             7-06.00  
 -- Alex Schwarzenbach         9 Npt Harbor                  NH  
 -- Kyle Fegan                 9 Npt Harbor                  NH  
 
Event 64  Boys Pole Vault Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Preston Dexter             9 Npt Harbor             7-06.00    4   
  1 Daniel Hogan               9 Edison                 7-06.00    4   
  3 Tim Ditty                 10 Npt Harbor             7-06.00    1   
 -- Jonathan Evans             9 Edison                      NH  
 -- Jacob Lee                 10 Npt Harbor                  NH  
 
Event 65  Girls Pole Vault Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Karen Snapper             12 Edison                12-00.00    5   
  2 Peri Howser               11 Npt Harbor            10-06.00    3   
  3 Ashley Prevett            11 Edison                10-00.00    1   
  4 Chloe Roy                 10 Edison                 8-06.00  
  6 Cierra Sloate             10 Edison                 8-06.00  
  6 Hannah Alkire             11 Npt Harbor             8-06.00  
  7 Sadey Garcia              11 Edison                 7-06.00  
 
Event 66  Boys Pole Vault Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Fritz Howser              12 Npt Harbor            14-00.00    5   
  2 Chandler Thorpe           11 Edison                13-06.00    3   
  3 Christian Abbey           11 Npt Harbor            13-00.00    1   
  4 David Munoz               11 Npt Harbor            12-06.00  
  5 James Cool                10 Edison                10-06.00  
  6 Gregg Welker              11 Edison                10-06.00  
  7 kevin piscopo             11 Edison                10-00.00  
 
Event 67  Girls High Jump Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kristin Snapper            9 Edison                 4-06.00    5   
  2 Katie Kompara             10 Edison                 4-04.00    3   
  3 Lindsay Hopkins            9 Npt Harbor             4-04.00    0.50
  3 Kayla Bernard             10 Npt Harbor             4-04.00    0.50
  5 Tori Tashiro               9 Npt Harbor             4-02.00  
  5 Emilee Haskell            10 Npt Harbor             4-02.00  
  5 Amanda du Pont             9 Npt Harbor             4-02.00  
  8 Kassidy McCullough         9 Npt Harbor             4-00.00  
 -- Mackensy Tafolla          10 Edison                      NH  
 
Event 68  Girls High Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brenda Torres             11 Npt Harbor             4-06.00    5   
  2 Puerner Phoebe            11 Edison                 4-02.00    3   
  3 Kayla Savarese             9 Npt Harbor             4-00.00    1   
  4 Briana Picquelle          10 Npt Harbor             4-00.00  
  4 Rylie Niebuhr              9 Npt Harbor             4-00.00  
 -- Kathleen Fisher           10 Npt Harbor                  NH  
 
Event 69  Boys High Jump Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Skyler Connell            10 Edison                 5-02.00    5   
  2 Keith McCord               9 Edison                 5-02.00    3   
  3 Joseph McEntee             9 Edison                 5-00.00    1   
  4 Tristan Manning            9 Npt Harbor             4-10.00  
  5 Jason Call                 9 Npt Harbor             4-08.00  
 -- Tice Bell                 10 Npt Harbor                  NH  
 -- Tyler Ward                 9 Npt Harbor                  NH  
 
Event 71  Girls High Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Karen Snapper             12 Edison                 5-00.00    5   
  2 Katie Samuelson            9 Edison                 4-10.00    3   
  3 Samantha Yeager            9 Npt Harbor             4-08.00    1   
  4 Haley Bond                10 Edison                 4-06.00  
  5 Kaelin Davis              11 Npt Harbor             4-04.00  
 
Event 72  Boys High Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Cameron Cuevas            12 Npt Harbor             5-08.00    5   
  2 Jordan Pizzica            12 Edison                 5-06.00    2   
  2 Hunter Kist               10 Edison                 5-06.00    2   
  4 AJ Beynon                  9 Edison                 5-06.00  
  5 Marco Piazza              12 Npt Harbor             5-04.00  
  6 Kohl Laren                11 Edison                 5-02.00  
 -- Skyler Connell            10 Edison                      NH  
 
Event 73  Girls Long Jump Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Nicole Apodaca             9 Edison                14-01.50   NWI   5   
  2 Kayla Bernard             10 Npt Harbor            13-11.50   NWI   3   
  3 Jessica Prather           10 Npt Harbor            12-05.00   NWI   1   
  4 Rachel Rudolph             9 Edison                12-03.50   NWI 
 
Event 74  Girls Long Jump Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Erika Faria               11 Edison                14-04.50   NWI   5   
  2 Nicole Walsh              10 Npt Harbor            13-03.00   NWI   3   
  3 Nicole Fitzsimons         11 Npt Harbor            13-00.50   NWI   1   
  4 Hunter Jennings           11 Npt Harbor            12-09.00   NWI 
  5 Sarah Daly                11 Npt Harbor            12-04.00   NWI 
  6 Sydney Fox                11 Npt Harbor            12-03.50   NWI 
  7 Kaelin Davis              11 Npt Harbor            10-11.00   NWI 
 
Event 75  Boys Long Jump Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Riley Gaddis               9 Npt Harbor            17-05.00   NWI   5   
  2 Chance Siemonsma           9 Npt Harbor            17-05.00   NWI   3   
  3 Mark Reza                  9 Edison                16-00.00   NWI   1   
  4 Andrew London             10 Edison                15-10.50   NWI 
  5 Jake Noblett               9 Npt Harbor            15-09.50   NWI 
  6 James Espeleta            10 Edison                15-08.50   NWI 
  7 Dominic Kosecki           10 Npt Harbor            15-08.00   NWI 
  8 Zachery Williams          10 Edison                14-05.00   NWI 
  9 Nathan Nguyen             10 Edison                12-10.00   NWI 
 10 Devin Sandoval             9 Npt Harbor            12-07.50   NWI 
 -- Joseph McEntee             9 Edison                      ND   NWI 
 -- Cameron Platzman          10 Edison                      ND   NWI 
 -- Hunter Feduska             9 Npt Harbor                  ND   NWI 
 -- Matt Lobdell               9 Npt Harbor                  ND   NWI 
 -- Tristan Manning            9 Npt Harbor                  ND   NWI 
 -- Matt Schneider            10 Npt Harbor                  ND   NWI 
 -- Cory Stowell              10 Npt Harbor                  ND   NWI 
 
Event 76  Boys Long Jump Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
 -- Trent Johnson              9 Npt Harbor                  ND   NWI 
 
Event 77  Girls Long Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Anna Lindsey              11 Edison                16-07.50   NWI   5   
  2 Michaella Schaeffer       11 Edison                16-07.00   NWI   3   
  3 Samantha Yeager            9 Npt Harbor            14-09.00   NWI   1   
  4 Kelsea Arenado            11 Edison                14-00.00   NWI 
  5 Carolyn Bockrath          10 Npt Harbor            13-07.50   NWI 
  6 Ashley Lynn               11 Npt Harbor            11-03.50   NWI 
 
Event 78  Boys Long Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Jordan Pizzica            12 Edison                20-11.00   NWI   5   
  2 Cameron Cuevas            12 Npt Harbor            19-04.00   NWI   3   
  3 Tyler Vasquez             10 Edison                18-09.50   NWI   1   
  4 Aaron Vargas              11 Edison                18-07.50   NWI 
  5 Drew Parrish              12 Edison                18-06.50   NWI 
  6 Adam Yeomans              12 Npt Harbor            18-04.50   NWI 
  7 AJ Beynon                  9 Edison                17-11.00   NWI 
  8 Landon Gyulay             11 Npt Harbor            17-10.00   NWI 
  9 Kohl Laren                11 Edison                17-02.00   NWI 
 10 Marco Piazza              12 Npt Harbor            17-01.50   NWI 
 11 Martn Wysoki              10 Edison                15-04.00   NWI 
 -- Skyler Connell            10 Edison                      ND   NWI 
 -- David Munoz               11 Npt Harbor                  ND   NWI 
 
Event 79  Girls Triple Jump Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Nicole Apodaca             9 Edison                29-11.00   NWI   5   
  2 Rachel Rudolph             9 Edison                24-10.75   NWI   3   
 
Event 80  Girls Triple Jump Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Erika Faria               11 Edison                30-06.75   NWI   5   
 
Event 81  Boys Triple Jump Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Jake Noblett               9 Npt Harbor            34-01.00   NWI   5   
  2 Riley Gaddis               9 Npt Harbor            33-05.00   NWI   3   
  3 James Espeleta            10 Edison                31-09.00   NWI   1   
  4 Devin Sandoval             9 Npt Harbor            28-06.00   NWI 
  5 Nathan Nguyen             10 Edison                27-11.00   NWI 
  6 Dominic Kosecki           10 Npt Harbor            27-03.00   NWI 
  7 Matt Lobdell               9 Npt Harbor            26-06.00   NWI 
  8 Hunter Feduska             9 Npt Harbor            26-04.00   NWI 
  9 Jacob Olaiz                9 Npt Harbor            25-09.00   NWI 
 
Event 83  Girls Triple Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Michaella Schaeffer       11 Edison                38-04.75   NWI   5   
  2 Anna Lindsey              11 Edison                33-10.25   NWI   3   
  3 Carolyn Bockrath          10 Npt Harbor            27-01.25   NWI   1   
 
Event 84  Boys Triple Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Landon Gyulay             11 Npt Harbor            39-05.75   NWI   5   
  2 Jordan Pizzica            12 Edison                39-05.25   NWI   3   
  3 Aaron Vargas              11 Edison                39-02.75   NWI   1   
  4 Tyler Vasquez             10 Edison                38-01.50   NWI 
  5 AJ Beynon                  9 Edison                38-01.25   NWI 
  6 Martn Wysoki              10 Edison                37-07.00   NWI 
  7 Adam Yeomans              12 Npt Harbor            37-02.75   NWI 
  8 Marco Piazza              12 Npt Harbor            35-07.00   NWI 
  9 Kohl Laren                11 Edison                34-10.00   NWI 
 
Event 85  Girls Discus Throw Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Samantha Rocco            10 Edison                   52-06    5   
  2 Samantha Rossi            10 Edison                   44-10    3   
  3 Jessica Guyer              9 Edison                   42-03    1   
  4 Bridgett King             11 Edison                   36-04  
 
Event 86  Girls Discus Throw Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Alex Hamil                11 Edison                   52-05    5   
 
Event 87  Boys Discus Throw Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Will Fortier              10 Npt Harbor              117-04    5   
  2 Steven Barela             10 Npt Harbor              111-06    3   
  3 Stephhen Mantei            9 Npt Harbor               94-08    1   
  4 Kason Clarey              10 Edison                   84-02  
  5 Ramsey Kukalis             9 Npt Harbor               82-11  
  6 T.J. Tarazevits           10 Npt Harbor               81-01  
  7 Brandon Grunbaum          10 Edison                   66-07  
  8 Andrew Moores              9 Edison                   63-09  
  9 Austin Smith               9 Edison                   59-08  
 -- Jesse Sosebee             10 Edison                      ND  
 
Event 88  Boys Discus Throw Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Felix Castaneda           12 Npt Harbor              113-04    5   
  2 Alan Montes               12 Npt Harbor               98-06    3   
 -- Jason Aviles              12 Npt Harbor                  ND  
 
Event 89  Girls Discus Throw Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Svetlana Weisen           11 Edison                  107-10    5   
  2 Casey Matson              10 Edison                   89-01    3   
 -- Paloma Lamas              11 Npt Harbor                  ND  
 
Event 90  Boys Discus Throw Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Steve Michaelsen          12 Npt Harbor              172-06    5   
  2 Javier Venegas            12 Npt Harbor              164-04    3   
  3 Marty Taylor              11 Npt Harbor              154-09    1   
  4 Ramsey Hufford            10 Npt Harbor              139-09  
 -- Ethan Cochran             12 Npt Harbor                FOUL  
 
Event 91  Girls Shot Put Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Samantha Rocco            10 Edison                22-00.00    5   
  2 Jessica Guyer              9 Edison                18-09.00    3   
  3 Samantha Rossi            10 Edison                17-02.00    1   
  4 Bridgett King             11 Edison                15-08.00  
 
Event 93  Boys Shot Put Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Will Fortier              10 Npt Harbor            49-01.50    5   
  2 T.J. Tarazevits           10 Npt Harbor            40-03.00    3   
  3 Steven Barela             10 Npt Harbor            37-03.50    1   
  4 Ramsey Kukalis             9 Npt Harbor            35-05.50  
  5 Stephhen Mantei            9 Npt Harbor            35-02.50  
  6 Andrew Moores              9 Edison                34-07.00  
  7 Kason Clarey              10 Edison                32-03.00  
  8 Brandon Grunbaum          10 Edison                29-09.50  
  9 Austin Smith               9 Edison                26-02.00  
 
Event 94  Boys Shot Put Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Felix Castaneda           12 Npt Harbor            39-10.50    5   
  2 Alan Montes               12 Npt Harbor            37-01.50    3   
  3 Jason Aviles              12 Npt Harbor            37-00.00    1   
 
Event 95  Girls Shot Put Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Svetlana Weisen           11 Edison                26-00.00    5   
  2 Casey Matson              10 Edison                25-06.00    3   
  3 Alex Hamil                11 Edison                19-00.00    1   
 -- Paloma Lamas              11 Npt Harbor                 DNF  
 
Event 96  Boys Shot Put Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ethan Cochran             12 Npt Harbor            57-11.00    5   
  2 Marty Taylor              11 Npt Harbor            56-08.00    3   
  3 Steve Michaelsen          12 Npt Harbor            52-09.00    1   
  4 Javier Venegas            12 Npt Harbor            50-07.00  
  5 Ramsey Hufford            10 Npt Harbor            46-02.00  
  6 Sam Bush                  10 Npt Harbor            42-11.00  
 
              Women - Varsity - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Edison                     113        2) Npt Harbor                 22   
 
           Women - Junior Varsity - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Edison                      72        2) Npt Harbor                 37   
 
             Women - Frosh/Soph - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Edison                     110        2) Npt Harbor                 16   
 
                Men - Varsity - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Edison                      79        2) Npt Harbor                 50   
 
            Men - Junior Varsity - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Edison                      63        2) Npt Harbor                 37   
 
              Men - Frosh/Soph - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Edison                      82        2) Npt Harbor                 49